Поиск
Официальный дистрибьютор
сельскохозяйственной техники CASE IH
Свяжитесь с нами
АР Крым
Винницкая область
Волынская область
Днепропетровская область
Донецкая область
Житомирская область
Закарпатская область
Запорожская область
Ивано-Франковская область
Киевская область
Кировоградская область
Луганская область
Львовская область
Николаевская область
Одесская область
Полтавская область
Ровенская область
Сумская область
Тернопольская область
Харьковская область
Херсонская область
Хмельницкая область
Черкасская область
Черниговская область
Черновицкая область
Регион
Продажа техники
Сервис
Продажа запчастей
Тема
Связаться

Битва Титанів 2015

24 вересня 2015 року компанія TITAN MACHINERY UKRAINE традиційно, третій рік поспіль, прийняла участь у масштабному польовому заході "Битва Титанів", який відвідали більше 1000 гостей - учасників ринку та аграріїв з кількох областей України. Незважаючи на важкі випробування, які приніс нам 2015-й рік, захід відбувся, як завжди, масштабно та ефектно.
TITAN MACHINERY UKRAINE представила та успішно продемонструвала роботу в полі кількох одиниць передової сільськогосподарської техніки: потужний трактор на гусеничному ходу CASE IH Quadtrac 500 з бороною RMX 370, зернозбиральний комбайн з гусеничними рушіями CASE IH 9230 із 16-ти рядковою жниваркою Franco Fabril SF 1670 для збирання соняшника, зернозбиральний комбайн CASE IH 8230 з 12-ти рядковою жниваркою Olimac Drago для збирання кукурудзи.
Ще одним цікавим елементом експозиції TITAN MACHINERY UKRAINE був стенд GPS навігації, який сіпльно представляли спеціалісти компаній CASE IH та TITAN MACHINERY UKRAINE. Всі бажаючі відвідувачі мали можливість особисто переконатись у перевагах застосування GPS-навігації у сільському господарстві, самостійно виконуючи операції з обробітку грунту за допомогою стенду.Вся техніка компанії показала чудові результати роботи в полі, відвідувачі вкотре мали можливість пересвідчитись у її ефективності та надійності.

 
На запрошення TITAN MACHINERY UKRAINE захід відвідали також поважні гості з інших країн - бізнес-директор CASE IH у Східній Європі, країнах Балтіїї, Україні та Молдові Гарольд Бойтленнер із Австрії та комерційний директор компанії Franco Fabril Хуан Мануель Ернадес із Аргентини.Гарольд та Хуан люб'язно надали інтервью для телебачення та преси, висловивиши свої найкращі сподівання на розвиток сільськогосподарського ринку в Україні.

На стенді компанії TITAN MACHINERY UKRAINE свої продукти також представляли фінансові партнери Райффайзен Банк Аваль та OTP Leasing, пропонуючи аграріям привабливі програми фінансування придбання сучасної сільськогосподарської техніки.  TITAN MACHINERY UKRAINE щиро вдячна організаторам та всім відвідувачам заходу, а також нашим незмінним партнерам - компанії CASE IH та компанії Franco Fabril, Райффайзен Банку Аваль та OTP Leasing за підтримку та співробітництво.
Бажаємо всім гарного врожаю та вдалого сезону!