Поиск
Официальный дистрибьютор
сельскохозяйственной техники CASE IH
Свяжитесь с нами
АР Крым
Винницкая область
Волынская область
Днепропетровская область
Донецкая область
Житомирская область
Закарпатская область
Запорожская область
Ивано-Франковская область
Киевская область
Кировоградская область
Луганская область
Львовская область
Николаевская область
Одесская область
Полтавская область
Ровенская область
Сумская область
Тернопольская область
Харьковская область
Херсонская область
Хмельницкая область
Черкасская область
Черниговская область
Черновицкая область
Регион
Продажа техники
Сервис
Продажа запчастей
Тема
Связаться

Битва Титанів 2016

У нинішньому році компанія TITAN MACHINERY UKRAINE суттєво збільшила власну участь в одному з найбільших агротехнічних оглядів року – шоу «Битва Титанів 2016», що проходило 22-23 вересня в с. Степове, Тетіївського району, Київської області на полях ГК «ТАК». У центральній частині польової експозиції шоу розмістився стенд і техніка компанії TITAN MACHINERY UKRAINE, який кількісно та якісно був більшим за минулорічний. Зернозбиральні комбайни та трактори, ґрунтообробні агрегати та сівалки від TITAN MACHINERY UKRAINE користувалися великим інтересом в учасників дводенного шоу. Справжні Титані агробізнесу обирали техніку лише від TITAN MACHINERY UKRAINE!

Вже зараз компанія TITAN MACHINERY UKRAINE дивиться у завтрашній день, планує взаємовигідну співпрацю з аграріями наступного року. На шоу були представлені нові моделі техніки: зернозбиральний комбайн Case IH 9240 та трактор Case IH Optum 300, які вже пропонуються сільгоспвиробникам для роботи у наступному році. Зернозбиральний комбайн Case IH 9240 – флагманська модель, найпотужніша в лінійці Case IH. Трактор Case IH Optum 300, що має двигун потужністю 300 к. с., нову автоматичну коробку передач CVT, можливість роботи з переднім варіантом причіпних агрегатів. Це – новинка не лише для України, а й для Європи.

Інша новинка від TITAN MACHINERY UKRAINE – новий трактор Case IH Magnum 380 Rowtrac, що є оптимальним поєднанням вимог до конструкції сучасних машин. Учасники шоу переконалися у перевагах компонування ходової частини Rowеrac на місці, оцінивши роботу ще одного хіта американського виробника – глибокорозпушувача Ecolo Tiger 870, який упевнено розробив стерню на демонстраційному полі.

Крім того, було представлено та успішно продемонстровано роботу в полі кількох одиниць передової сільськогосподарської техніки: потужний трактор на гусеничному ходу CASE IH Quadtrac 500 з бороною CASE IH RMX 370, глибокорозпушувач CASE IH Ecolo-Tiger 875, трактор Magnum 370 CVX з агрегатом для лущення стерні True-Tandem 335VT, трактор Magnum 340 з комплексом для внесення рідких добрив Fast. А зернозбиральний комбайн CASE IH AF 9230 на гусеничному ходу та сівалка Great Plains Twin Row також викликали великий інтерес відвідувачів.

Вся техніка компанії показала чудові результати роботи в полі, відвідувачі вкотре мали можливість пересвідчитись у її ефективності та надійності.

TITAN MACHINERY UKRAINE щиро вдячна організаторам та всім відвідувачам заходу, а також нашим незмінним партнерам - компанії CASE IH за підтримку та співробітництво.

Бажаємо всім гарного врожаю та вдалого сезону!