Поиск
Официальный дистрибьютор
сельскохозяйственной техники CASE IH
Свяжитесь с нами
АР Крым
Винницкая область
Волынская область
Днепропетровская область
Донецкая область
Житомирская область
Закарпатская область
Запорожская область
Ивано-Франковская область
Киевская область
Кировоградская область
Луганская область
Львовская область
Николаевская область
Одесская область
Полтавская область
Ровенская область
Сумская область
Тернопольская область
Харьковская область
Херсонская область
Хмельницкая область
Черкасская область
Черниговская область
Черновицкая область
Регион
Продажа техники
Сервис
Продажа запчастей
Тема
Связаться

Демонстрація зубової борони McFarLane WDL 2060

07 квітня на полях ТОВ "АГРОСВІТ" в с.Карапиші (Миронівського р-ну Київської обл.) компанією ТАЙТЕН МАШИНЕРІ УКРАЇНА було проведено демонстрацію в роботі широкозахватної борони McFarLane WDL 2060 (21 м). У заході прийняли участь представники майже 30 господарств Київської та Черкаської обл. та спеціалісти Миронівського ініституту пшениці ім. В.М.Ремесла НААН України.


Демонтрація здійснювалась на полях з важкими ґрунтами після осінньої оранки (за озимою пшеницею).
Борона працювала на площі 50 га в двох режимах - закриття вологи при куті нахилу зуба на 50° та в режимі передпосівного обробітку ґрунту при куті нахилу зуба на 38°.В важких умовах поля з фрагментами кам'янистих порід яскраво продемонстрували свою працездатність та надійність зуби борони з високовуглецевої сталі з підвищеним рівнем зносостійкості.


Наступного дня після демонстрації борона була переміщена до с. Бране Поле (Богуславського р-ну) на поля ТОВ "АВАНХІМІКЛ", де в умовах важких суглинистих ґрунтів та складного рельєфу також показала відмінні результати.

В результаті демонстрації всі учасники були вражені результатами боронування, борона McFarLane WDL 2060 (21 м) отримала високу оцінку  спеціалістів Миронівського ініституту пшениці ім. В.М.Ремесла НААН України, було досягнуто кілька домовленостей по придбанню борони McFarLane WDL 2060 (21 м).Компанія ТАЙТЕН МАШИНЕРІ УКРАЇНА щиро вдячна всім учасникам заходу та партнеру ТОВ "АГРОСВІТ" за надання можливості та підтримку в проведенні демонстрації.