Поиск
Официальный дистрибьютор
сельскохозяйственной техники CASE IH
Свяжитесь с нами
АР Крым
Винницкая область
Волынская область
Днепропетровская область
Донецкая область
Житомирская область
Закарпатская область
Запорожская область
Ивано-Франковская область
Киевская область
Кировоградская область
Луганская область
Львовская область
Николаевская область
Одесская область
Полтавская область
Ровенская область
Сумская область
Тернопольская область
Харьковская область
Херсонская область
Хмельницкая область
Черкасская область
Черниговская область
Черновицкая область
Регион
Продажа техники
Сервис
Продажа запчастей
Тема
Связаться

Шановні аграрії, клієнти нашої компанії та партнери!

Під час для поля в ДНЦ (в Аграрному демонстраційному та навчальному центрі)

Ви зможете побачити нові моделі тракторів Case IH, оціните їхні польові можливості та дізнаєтеся умови придбання цих машин.

Titan Machinery Ukraine продемонструє в роботі трактори Case IH Magnum 380 Rowtrac CVX, що гармонійно поєднують технічну красу сучасної техніки і передові технології. Вже традиційно ретельний підхід інженерів корпорації CNH до розробки лінійки тракторів Magnum в поєднанні з високою якістю комплектуючих надає неперевершений рівень комфорту і надійності.

Трактори серії Magnum обладнані високопотужним двигуном FPT Cursor 9 і надійною напівавтоматичною трансмісією Full PowerShift ™, що в поєднанні з неперевершеним рівнем комфортом виводить їх на якісно новий рівень.

Кожен з тракторів Magnum має в своєму арсеналі найширший перелік допоміжних систем, призначених для задоволення потреб найвибагливіших споживачів – це найкраща серед аналогів гідравлічна система, надпотужні навішування, тяговий брус і мультишвидкісний змінний ВВП.

Увага, новинка! Новий для українського ринку трактор Case IH Optum 300 – це лінія універсальних тракторів, що задають потужність, необхідну для великих інструментів обробітку ґрунту і сівби. Крім того, ці трактори демонструють додаткову потужність двигунів для збирання кормів та інших технологічних операцій великого обсягу.

На цьому представницькому заході також буде представлено чимало інших моделей сільськогосподарської техніки від компанії Titan Machinery Ukraine. Запрошуємо Вас переконатися в її надійності та продуктивності.

Чекаємо Вас на нашому стенді 15 вересня за адресою смт. Дослідницьке, Київська область.

 

Завжди готові до плідної співпраці!