Поиск
Официальный дистрибьютор
сельскохозяйственной техники CASE IH
Свяжитесь с нами
АР Крым
Винницкая область
Волынская область
Днепропетровская область
Донецкая область
Житомирская область
Закарпатская область
Запорожская область
Ивано-Франковская область
Киевская область
Кировоградская область
Луганская область
Львовская область
Николаевская область
Одесская область
Полтавская область
Ровенская область
Сумская область
Тернопольская область
Харьковская область
Херсонская область
Хмельницкая область
Черкасская область
Черниговская область
Черновицкая область
Регион
Продажа техники
Сервис
Продажа запчастей
Тема
Связаться

Новий дилершип Titan Machinery Ukraine на Житомирщині відкрито!

7 червня компанія Titan Machinery Ukraine урочисто відкрила новий дилершип на околиці м. Житомира (Південно – Східне шосе, поблизу с. Левків).Вдале розташування, простора територія та найвищі стандарти сервісу від Case IH та Titan Machinery привернули увагу біля 100 гостей з Житомирської, Київської, Вінницької, Хмельницької, Одеської, Сумської, Черкаської областей, які були присутніми на святі урочистого відкриття.Не залишили поза увагою таку визначну для компанії подію також і іноземні партнери Titan Machinery Ukraine. На церемонії перетинання символічної стрічки були присутніми власники компанії FAST директор з розвитку Пол Олсон (Paul C. Olson) та Президент Дейн Ендерсон (Dane Anderson), директор представництва компанії Great Plains в Україні Андрій Воробйов, директор з експорту Great Plains Том Браян (Tom Bryan), представники компанії Amity Кейсі Бріл (Casey Bryl), Том Пелльєтьє (Tom Pelletier).  
Генеральний директор Titan Machinery Ukraine Юрій Алаторцев та бізнес-директор Case IH в Україні та Молдові Юрій Єгоров урочисто перетнули червону стрічку та щиро вітали гостей вступним словом.


Зручно розташувавшись у приміщенні новенької майстерні, всі бажаючі вітали гостей із нагоди відкриття дилершипу та висловлювали найщиріші побажання. Сільгоспвиробники, партнери, представники фінансових установ та місцевої влади говорили про найкращі сподівання щодо нового етапу в розвитку сервісу з продажу та обслуговування сільгосптехніки на Житомирщині з приходом Titan Machinery Ukraine.

Під час церемонії відкриття було святково вручено ключі від комбайна першому клієнту Житомирського дилершипу компанії "Олімп Агро" (директор Пейчев Іван Іванович, гол. Інженер Бігич Віктор Валентинович).Після урочистої частини гостей чекала повноцінна масштабна демонстрація техніки Case IH на сусідньому полі. Красені трактори оновлений Case IH Magnum 340 та його європейський побратим Magnum 370 CVX продемонстрували в роботі 4 причіпних агрегати Case IH: борону True Tandem 330, глибокорозпушувач Ecolo Tiger 870, посівний комплекс SDX 30, борону True Tandem 370 (RMX). Окрему увагу присутніх привернула демонстрація в роботі обприскувача Patriot 3330 з системою Aim Command, який виконував реальні операції з обприскування кукурудзи на демонстраційному полі, яке навесні було засіяни за технологією Twin Row за допомогою сівалки Great Plains.
Видовищну Демонстрацію та яскраву презентацію техніки в полі провели професіонали з Case IH Анатолій Мацюк та Сергій Лисенко.
Після насиченої програми в полі, гостей чекав сюрприз на території дилершипу – святковий фуршет, розваги, конкурси та атракціони в американському стилі. Весь захід координував та проводив відомий телевізійний ведучий Тарас Шпіра.Усміхнені та задоволені обличчя гостей – найкраща нагорода нашої компанії!

Дякуємо всім, хто був з нами у важливу мить, нашим клієнтам, гостям, представникам влади та ЗМІ, а також нашим незмінним партнерам - команді Case IH! 

Бажаємо вам добробуту і процвітання!