Поиск
Официальный дистрибьютор
сельскохозяйственной техники CASE IH
Свяжитесь с нами
АР Крым
Винницкая область
Волынская область
Днепропетровская область
Донецкая область
Житомирская область
Закарпатская область
Запорожская область
Ивано-Франковская область
Киевская область
Кировоградская область
Луганская область
Львовская область
Николаевская область
Одесская область
Полтавская область
Ровенская область
Сумская область
Тернопольская область
Харьковская область
Херсонская область
Хмельницкая область
Черкасская область
Черниговская область
Черновицкая область
Регион
Продажа техники
Сервис
Продажа запчастей
Тема
Связаться

Перший День Поля TITAN MACHINERY UKRAINE та CASE IH

Компанія TITAN MACHINERY UKRAINE спільно з компанією CASE IH провели перший спільний день поля в смт. Варва Чернігівської обл. на полях компанії "Дружба Нова", що входить до групи компаній "Кернел".У по-справжньому холодний осінній ранок 22 жовтня 2015 року посеред поля з відмінним урожаєм кукурудзи передової аграрної компанії "Дружба Нова" фахівці TITAN MACHINERY UKRAINE та CASE IH радо вітали гостей у просторому наметі з опаленням та гарячими напоями і смачними ласощами.Захід урочисто відкривали привітальними словами Генеральний директор TITAN MACHINERY UKRAINE Юрій Алаторцев, бізнес-директор CASE IH в Україні та Молдові Юрій Єгоров та керівнк агрономічної служби компанії "Кернел" Світлана Коноваленко.    
TITAN MACHINERY UKRAINE та CASE IH продемонстрували повний цикл виконання сільськогосподарських робіт за допомогою новітньої техніки CASE IH - від кількох операцій із сезонної обробки землі та посіву до збиранння врожаю.


На 6 демо-полях було успішно продемонстровано роботу наступної техніки CASE IH: трактор з унікальною 4-гусеничною системою Quadtrac 500 з добре відомим в Україні глибокорозпушувачем Ecolo Tiger 870, 2 легендарні трактори Magnum 340 (на спарених колесах та на одинарних широких шинах) у тандемах з посівним комплексом SDX 30 та новинкою для України - бороною True-Tandem 330, обприскувач Patriot SPX 4430 у повній комплектації, незмінний флагман зернозбирального ешелону - комбайн 9230 на гусеничному ходу та трактор Puma 210 з системою EZ-Pilot з останніми вдосконаленнями, які дозволяють отримати можливості і точність роботи гідравлічного автопілоту (дана система є найновітнішою розробкою та лише планується до офіційної презентації на агропромисловій виствці "Agritechnica 2015" в Ганновері у листопаді 2015 року). 
Кожну одиницю техніки професійно презентували фахівці компанії CASE IH, яскраво демонструючи всі видимі та мало відомі переваги техніки CASE IH, яка у результаті відмінно виконала поставлені задачі під час демонстрації, після чого кожен з учасників заходу мав можливість прийняти участь в індивідуальному тест-драйві будь-якої одиниці техніки, власноруч керуючи, наприклад, потужним трактором на 500 к.с., або обприскувачем з шириною захвату штанги 36 м!
Випробувавши техніку в полі, отримавши всі відповіді на питання від професіоналів з CASE IH та TITAN MACHINERY UKRAINE всі учасники заходу прийняли участь у святковому банкеті та розважальній програмі з елементами стилю "country" США  - батьківщини TITAN MACHINERY UKRAINE. Захід супроводжували професійні аніматори на чолі з відомим телеведучим українського телебачення Єгором Зоріним. Гості радо приймали участь у конкурсах та вікторинах, а також у випробуванні атракціонів, за що веселі аніматори нагороджували кожного учасника уявною американською валютою, за яку можна було придбати цінні призи та подарунки.

День Поля TITAN MACHINERY UKRAINE та CASE IH відвідали більше 100 аграріїв з Чернігівської, Сумської, Київської, Полтавської та Черкаської областей.

TITAN MACHINERY UKRAINE щиро дякує всім гостям та учасникам заходу за відвідування заходу та цікаве професійне спілкування, веселі розваги та приємну компанію. Ми щиро вдячні нашим партнерам компанії CASE IH - за спільне проведення заходу, високий професіоналізм та тісну співпрацю, та компанії "Дружба Нова" - за гостинність та партнерство, всебічну допомогу та підтримку в організації заходу.
Бажаємо всім процвітання та успіхів у нашій спільній справі! 
Всі фото з дня поля будуть доступні ТУТ з 29.10.15 р.