Поиск
Официальный дистрибьютор
сельскохозяйственной техники CASE IH
Свяжитесь с нами
АР Крым
Винницкая область
Волынская область
Днепропетровская область
Донецкая область
Житомирская область
Закарпатская область
Запорожская область
Ивано-Франковская область
Киевская область
Кировоградская область
Луганская область
Львовская область
Николаевская область
Одесская область
Полтавская область
Ровенская область
Сумская область
Тернопольская область
Харьковская область
Херсонская область
Хмельницкая область
Черкасская область
Черниговская область
Черновицкая область
Регион
Продажа техники
Сервис
Продажа запчастей
Тема
Связаться

Польові випробування трактора CASE IH Quadtrac 550 та глибокорозпушувача CASE IH Ecolo-Tiger 870 (13 стійок)

10 квітня компанія ТАЙТЕН МАШИНЕРІ УКРАЇНА розпочала демонстраційні випробування надпотужної техніки CASE IH для одного з найбільших в Україні агропромислових  холдингів КЕРНЕЛ.
Компанія КЕРНЕЛ зацікавлена у використанні надпотужної високоефективної техніки для обробітку значних земельних угідь, якими оперує холдинг, у максимально короткі терміни та з найвищим рівнем продуктивності, що є запорукою отримання найголовнішої переваги у аграрному бізнесі – дорогоцінного часу. Саме техніка CASE IH привернула увагу спеціалістів холдингу, оскільки відповідає всім вищевказаним  вимогам, забезпечуючи безсумнівні переваги аграріям в усьому світі.
До випробувань було залучено надпотужний трактор на 4-х гусеничних рушіях CASE IH QUADTRAC 550 (557 к.с.) та широкозахватний ґрунтообробний агрегат – глибокорозпушувач CASE IH Ecolo-Tiger 870 на 13 стійок. Випробування розпочались на полях  СТОВ «Дружба Нова», що входить до структури холдингу КЕРНЕЛ, в с. Тимченки Недригайлівського р-ну Сумської обл.На старті випробувань були присутні спеціалісти та керівники структурних підрозділів холдингу КЕРНЕЛ, спеціалісти та керівники компанії ТАЙТЕН МАШИНЕРІ УКРАЇНА та представники компанії CASE IH.
Основні завдання, що були поставлені для даного заходу – оцінити ефективність, якість та продуктивність обробітку в умовах зволоженого весняного чорнозему суглинкового типу після посадки кукурудзи на зерно. Основними критеріями оцінки роботи техніки визначено витрату пального трактором, кути та час його розвороту та вплив на ущільнення ґрунту,  якість обробітку на задану глибину за одиницю часу.Випробування будуть проводитись в декілька етапів: обробіток на глибину 25, 30 , 35, 40 сантиметрів, на кожному етапі буде здійснено обробіток 50 га посівних площ.Враховуючи досвід попередніх випробувань аналогічної техніки, ми впевнені, що надпотужний флагманський трактор Quadtrac 550, продемонструє безперечні конкурентні переваги за всіма показниками, зокрема за витратою пального та тиском на ґрунт, що вже було видно на першому етапі випробування.  Глибокорозпушувач CASE IH Ecolo-Tiger 870 на 13 стійок є новою розробкою CASE IH та продовжує легендарну лінійку глибокорозпушувачів Ecolo-Tiger, вдало поєднуючи в собі простоту та надійність попередників з технологічністю новітньої машини.Аналогічний агрегат, але на 11 стійок, був продемонстрований компанією ТАЙТЕН МАШИНЕРІ УКРАЇНА для холдингу КЕРНЕЛ навесні минулого року, продемонструвавши неперевершені результати за всіма показниками випробувань.Компанія ТАЙТЕН МАШИНЕРІ УКРАЇНА щиро вдячна компанії КЕРНЕЛ за довіру та співпрацю, ми сподіваємось на зміцнення нашого партнерства на шляху до підвищення технологічності та ефективності вітчизняного аграрного сектору.