Поиск
Официальный дистрибьютор
сельскохозяйственной техники CASE IH
Свяжитесь с нами
АР Крым
Винницкая область
Волынская область
Днепропетровская область
Донецкая область
Житомирская область
Закарпатская область
Запорожская область
Ивано-Франковская область
Киевская область
Кировоградская область
Луганская область
Львовская область
Николаевская область
Одесская область
Полтавская область
Ровенская область
Сумская область
Тернопольская область
Харьковская область
Херсонская область
Хмельницкая область
Черкасская область
Черниговская область
Черновицкая область
Регион
Продажа техники
Сервис
Продажа запчастей
Тема
Связаться

Сенсації від Titan Machinery Ukraine на АГРО-2016 (Оновлено.ВІДЕО)

З 8 по 11 червня у м. Києві традиційно відбулась Міжнародна агропромислова виставка АГРО-2016.
Експозиція Titan Machinery Ukraine стала рекордною за всю історію компанії. На стенді було представлено 13 одиниць передової с/г техніки, стенд компанії відвідали понад 1000 гостей, серед яких були представники вищих щаблів влади, ЗМІ та іноземні делегації.

Традиційно стенд Titan Machinery Ukraine радо та гостинно приймав гостей та відвідувачів, пропонуючи вражаючі новинки, цікаві інтерактиви з фірмовими призами та подарунками, професійні консультації особисто від фахівців виробників техніки, ексклюзивні інтерв’ю, дружнє спілкування із колективом та керівництвом компанії та незабутню атмосферу справжнього свята!   Абсолютним ексклюзивом від Titan Machinery Ukraine на АГРО-2016 стали:
1) напівгусеничний трактор Case IH Magnum 380 Rowtrac – перший та єдиний екземпляр в Україні! Під час проведення виставки, на стенді Titan Machinery Ukraine відбулась офіційна презентація трактора, яку професійно провів маркетинг – менеджер Case IH Анатолій Мацюк. Під час презентації трактор викликав інтерес не лише у фахівців аграрного бізнесу, а й у представників вищих щаблів влади – на стенді була присутня Владислава Рутицька, заступник міністра аграрної політики і продовольства України з питань євроінтеграції.

2) аплікатор для внесення рідких добрив Fast 8218 – технологія, давно очікувана аграріями України. Мабуть, це найактуальніша новинка стенду Titan Machinery Ukraine, оскільки саме біля цього експонату, що граційно розташувався на окремому подіумі над водою за стендом компанії, було проведено найбільшу кількість професійних консультацій та переговорів. Агрегат представляли особисто власники компанії FAST - директор з розвитку Пол Олсон (Paul C. Olson) та Президент Дейн Ендерсон (Dane Anderson). Titan Machinery Ukraine – ексклюзивний дилер компанії FAST на території України – докладає всіх зусиль для підвищення рівня ефективності сільгоспвиробництва в Україні, пропонуючи аграріям найпрогресивніші та найсміливіші інноваційні рішення!

3) телескопічний навантажувач Dieci Pegasus – єдина в своєму класі машина з вильотом стріли більше 20 м! Впевнитись у неперевершених можливостях навантажувача мали нагоду не лише професіонали, а й будь-хто з гостей виставки під час проведення шоу Техно-Родео, де навантажувач впевнено підіймав сміливців на 20-метрову висоту, а шанувальники екстриму отримали незабутні враження від канатного спуску із кошика навантажувача! За кермом дивовижної машини демонстрував вищий клас керування особисто головний представник компанії Dieci в Росії та СНД Різа Чабанасан (Riza Tchabanassan).Дані одиниці техніки були поставлені Titan Machinery Ukraine в Україну в одиничному екземплярі спеціально для презентації на найбільшому маркетинговому заході агросектору країни – міжнародній агропромисловій виставці АГРО-2016, чим Titan Machinery Ukraine вкотре довела свою безспірну орієнтацію на інноваційність та потреби аграріїв України.
Окрім вищезгаданих новинок, на стенді компанії були представлені також наступні зразки техніки:
-          Зернозбиральний комбайн Case IH 7240 з зерновою жниваркою Case IH 3020, 9 м, який вперше з’явився на ринку України в 2016 році. Серед ключових особливостей даної моделі -  повний привід, спарені передні колеса з проставками, максимальна комплектація кабіни Lux (крісла оператора та інструктора з пневматичною амортизацією та шкіряною оббивкою, тощо), одним словом «Lexus» серед комбайнів, який відразу знайшов свого щасливого господаря;

-          Трактор Case IH Quadtrac 550 на повному гусеничному ходу – беззмінний лідер свого класу, добре відомий аграріям України, проте все такий же інноваційний та популярний;

-          Трактори Case IH Maxxum 100 та Maxxum 125 – на перший погляд близнюки, проте при детальному огляді виявляється суттєва різниця, оскільки Maxxum 125 – все той же незамінний, надійний та доступний помічник невеликих господарств в стандартній комплектації. Проте Maxxum 100 – ексклюзивна модель, яку Titan Machinery Ukraine та Case IH спеціально доставили в Україну з Європейського ринку в прекрасній комплектації – кабіна з підвищеним комфортом, автоматичний механізм навіски, тощо, не був залишений без уваги прогресивних фермерів – красунчик теж знайшов свого щасливого власника.

-          Трактор Case IH Farmall JX 110 – одна з найпопулярніших моделей на ринку в 2015-2016 роках, надійна та працьовита машина для ферм та невеликих господарств.

-          Трактор Case IH Puma 210 – хіт продажу 2016 року, легендарний європеєць.

-          Обприскувач Case IH Patriot 3330 в комплектації з проставками з підвищеним чистим кліренсом 1,83 м! Велетень був проданий зі стенду в перший день виставки!

-       Борона Case IH True Tandem 335 – 47-футовий агрегат для вертикального передпосівного обробітку, що набув дивовижної популярності серед агрохолдингів менше, ніж за 1 рік.
-          12-ти корпусний оборотний плуг Gregoire Bessone SPSL B9 1216/170/100 (8/3+1) – майже 18 метрів завдовжки. Цього року агрегат представлений у версії з котками, що є інноваційною розробкою в категорії подібних знарядь.


-          Телескопічний навантажувач Dieci Icarus – ще один новий бренд у лінійці техніки Titan Machinery Ukraine. Італійський трудівник, який стане у пригоді в будь-якій роботі в господарстві, та може прекрасно впоратись з роботою, призначеною для підйомного крану, автовишки, екскаватора, фронтального навантажувача, тощо. Техніка даного класу все більше набуває популярності серед вітчизняних аграріїв, які постійно прагнуть до підвищення ефективності та оперативності, навіть у дрібних роботах по господарству.   
Роботу стенду Titan Machinery висвітлювали наступні ЗМІ: Перший Діловий телеканал, телеканал RTI, Перший Автомобільний телеканал, друковані видання – ЗЕРНО, Агробізнес Сьогодні, Пропозиція, AgroOne, інтернет – видання – Agropravda.com, Agroportal.ua. 
Щиро дякуємо всім гостям стенду та нашим партнерам - команді Case IH за всебічну підтримку, допомогу та високий професіоналізм, представникам компаній Dieci та Fast - за особисте професійне представлення брендів та роботу на стенді Titan Machinery, організаторам виставки компанії «Промфінінвест» – за надану чудову можливість представити бренд Titan Machinery в найбільшому масштабі!

Щиро зичимо всім процвітання та багатих врожаїв!


ВІДЕО
Ще більше інформації про Titan Machinery на виставці АГРО-2016 ви можете знайти на на сайтах наших інформаційних партнерів:

AgroPravda (комбайн)
AgroPravda (аплікатор)
AgroPortal