Поиск
Официальный дистрибьютор
сельскохозяйственной техники CASE IH
Свяжитесь с нами
АР Крым
Винницкая область
Волынская область
Днепропетровская область
Донецкая область
Житомирская область
Закарпатская область
Запорожская область
Ивано-Франковская область
Киевская область
Кировоградская область
Луганская область
Львовская область
Николаевская область
Одесская область
Полтавская область
Ровенская область
Сумская область
Тернопольская область
Харьковская область
Херсонская область
Хмельницкая область
Черкасская область
Черниговская область
Черновицкая область
Регион
Продажа техники
Сервис
Продажа запчастей
Тема
Связаться

Тренінг CASE IH на базі дилершипу компанії у м. Вінниця

З 24 по 27 березня на базі Вінницького дилершипу компанії  ТАЙТЕН МАШИНЕРІ УКРАЇНА пройшов повномасштабний комплексний тренінг по техніці CASE IH, а саме – тракторам високої потужності Magnum, Steiger, Quadtrac та ґрунтообробній техніці CASE  IH, для спеціалістів всіх дилерів техніки CASE IH в Україні.

 

Тренінг було побудовано таким чином, щоб кожний учасник мав можливість отримати не лише ґрунтовні  теоретичні та технічні знання про техніку, але і практично на власному досвіді випробувати можливості найпотужніших тракторів з ґрунтообробними агрегатами під час практичного особистого управління машинами в польових умовах.

 

Тренінг проводили професіонали CASE IH з України та Австрії – Лисенко Сергій, Мацюк Анатолій, Йоханн Тацбер та Маркус Путц.

Після отримання ґрунтовних знань про техніку в навчальному класі та на виставковому майданчику біля зразків техніки, учасники тренінгу перейшли до практичної частини тренінгу, що проходила на полях ПП «Бершадь Агроплюс» - партнера компанії ТАЙТЕН МАШИНЕРІ УКРАЇНА.

 

Для максимально ефективного проведення практичної частини тренінгу компанією ТАЙТЕН МАШИНЕРІ УКРАЇНА була забезпечена робота відповідної техніки CASE IH в полі – трактора Quadtrac 550 та глибокорозпушувача Ecolo-Tiger 730C.

 

Учасники тренінгу мали унікальну нагоду набути цінних знань та вмінь, власноруч керуючи надпотужним трактором з важким ґрунтообробним агрегатом, виміряти показники обробітку ґрунту, оцінити реальні переваги техніки, керуючись результатами обробітку та проведених вимірювань, а також практичного пошуку ущільнення ґрунту (плужна підошва, товщиною 7-8 см була виявлена на глибині 25-27 см, шляхом розкопування ділянки ґрунту та вимірювань пенетрометром)Теренери з Австрії Йоханн Тацбер та Маркус Путц не лише забезпечили учасників цінними знаннями, але і поділились практичним досвідом ведення сільського господарства у Європі.
По закінченні тренінгу всі учасники тренінгу успішно склали випускний тест та отримали відповідні сертифікати.

 

Компанія ТАЙТЕН МАШИНЕРІ УКРАЇНА щиро вдячна колективу CASE IH за високий професіоналізм та відданість справі, за насичену і дуже цікаву програму тренінгу, а також компанії ПП «Бершадь Агроплюс» за надану унікальну можливість провести практичну частину тренінгу в реальних польових умовах.
Бажаємо всім нашим партнерам, тренерам та  учасникам тренінгу благополуччя, подальших ділових успіхів та процвітання!