Поиск
Официальный дистрибьютор
сельскохозяйственной техники CASE IH
Свяжитесь с нами
АР Крым
Винницкая область
Волынская область
Днепропетровская область
Донецкая область
Житомирская область
Закарпатская область
Запорожская область
Ивано-Франковская область
Киевская область
Кировоградская область
Луганская область
Львовская область
Николаевская область
Одесская область
Полтавская область
Ровенская область
Сумская область
Тернопольская область
Харьковская область
Херсонская область
Хмельницкая область
Черкасская область
Черниговская область
Черновицкая область
Регион
Продажа техники
Сервис
Продажа запчастей
Тема
Связаться

Відкриття нового дилерського центру Titan Machinery - Case IH

10 грудня 2015 р. у м. Біла Церква по вул. Леваневського, 130, відбулось урочисте відкриття нового дилерського центру Titan Machinery за стандартами Case IH.Авторизований дилерський центр TITAN MACHINERY UKRAINE обладнаний за найсуворішими вимогами компанії Case IH та відповідає найсучаснішим західним стандартам сервісу за принципом 3"S" - sales (продаж техніки), service (обслуговування та ремонт), spare parts (продаж запасних частин).
До скаладу комплексу центру входить show-room (експозиція всередині приміщення) на 4 одиниці самохідної техніки із зоною обслуговування та відпочинку клієнтів, тренінговий клас на 40 місць, вражаючий склад оригінальних запчастин та 2 майстерні для повного циклу робіт з ремонту та обслуговування клієнтів, зовнішній виставковий майданчик техніки.Компанія Titan Machinery приділяє особливу увагу тому, щоб всі дилерські центи Titan Machinery, незалежно від того, де вони знаходяться – В США, Румунії, Сербії чи Україні, відповідали єдиним стандартам якості та сервісу. Тому ми з упевненістю можемо говорити про те, що даний центр, як і інші центри Titan Machinery в Україні, суттєво не відрізняються від аналогічних дилерських центрів (дилершипів) у США.
Даний центр створений для надання кожному клієнтові Titan Machinery повного комплексного сервісу – від продажу та фінансування техніки до послуг з ремонту та сервісного обслуговування техніки будь-якої складності. Для цього тут обладнано великий склад оригінальних запасних частин та витратних матеріалів першої необхідності та дві майстерні з ремонту та сервісного обслуговування.
Поєднання всіх видів сервісу в одному центрі дозволяє Titan Machinery оптимізувати обслуговування клієнтів до найкоротших термінів, дотримуючись найвищих стандартів якості Case IH та прагнучи до створення найкомфортніших умов співпраці для наших клієнтів.

На щирі запрошення ведучого Тараса Шпіри, відомого телеведучого та експерта, та під гучні оплески присутніх гостей - партнерів, клієнтів, медіа, Генеральний директор TITAN MACHINERY UKRAINE Юрій Алаторцев та бізнес-директор Case IH Юрій Єгоров разом перетинали символічну червону стрічку.


Після урочистого моменту відкриття центру Юрій Алаторцев власноручно вручив ключі від новеньких тракторів Case IH Puma 210 та Puma 155 першим клієнтам Білоцерківського дилерського центру Олійнику Олександру Григоровичу (засновник ФГ "Сімфо") та Лазаруку Олегу Петровичу (засновник СФГ "Світанок").

Особливою прикрасою заходу була талановита українська співачка Вікторія Олізе, зачаровуючи гостей прекрасними композиціями під акомпанемент саксофону заслуженого артиста України. 
Окрім вишуканої атмосфери та фуршету, гості мали можливість дивуватися та захоплюватись майстерністю найвідомішого українського ілюзіоніста Романа Бондарчука, приймаючи навіть особисто участь у магічних постановках, та переймаючи досвід під час новорічного майстер-класу.Компанія TITAN MACHINERY UKRAINE щиро дякує всім гостям заходу та партнерам, які зробили вагомий внесок в реалізацію грандіозного задуму з відкриття надсучасного дилерського центру, особливо команді компанії Case IH, та щиро запрошує всіх бажаючих відвідати новий дилершип у м. Біла Церква, де ми запропонуємо кожному сервіс за найвищими стандартами американської компанії!
Бажаємо всім вдалого завершення року, щасливих Новорічних свят та видатних здобутків у майбутньому!