Поиск
Официальный дистрибьютор
сельскохозяйственной техники CASE IH
Свяжитесь с нами
АР Крым
Винницкая область
Волынская область
Днепропетровская область
Донецкая область
Житомирская область
Закарпатская область
Запорожская область
Ивано-Франковская область
Киевская область
Кировоградская область
Луганская область
Львовская область
Николаевская область
Одесская область
Полтавская область
Ровенская область
Сумская область
Тернопольская область
Харьковская область
Херсонская область
Хмельницкая область
Черкасская область
Черниговская область
Черновицкая область
Регион
Продажа техники
Сервис
Продажа запчастей
Тема
Связаться

Перемога у випробуваннях глибокорозпушувача CASE IH Ecolo-Tiger 870 (11 стійок)

07 липня 2015 року компанія TITAN MACHINERY UKRAINE прийняла участь у випробуваннях глибокорозпушувачів в умовах цілинного грунту при відсутності обробітку біля 10 років на полях Чернігівської індустріальної молочної компанії в с. Хмільниця Чернігівського р-ну Чернігівської обл.Крім глибокорозпушувача CASE IH Ecolo-Tiger 870 (11 стійок), який був представлений компанією TITAN MACHINERY UKRAINE, в заході приймала участь наступна техніка: John Deere 2720, Salford 9800, Maschio Gaspardo Dracula.
Випробування проводилися на одному полі, кожному з учасників було вділено однакову ділянку для обробітку та надані для агрегатування трактори однакової потужності. Кожен з учасників мав можливість налаштувати в реальних умовах техніку на підготовчому етапі випробувань.
Під час випробувань було поставлено завдання по бробітку грунту дисками на глибину 15 см, лапами - на глибину 35 см і більше. Критеріями оцінки було обрано якість обробітку та витрата пального із розрахунку на 1 га.
Присутні представники Індутсріальної молочної компанії мали можливість оцінити результати роботи кожного агрегату окремо, оцінка здійснювалась не лише по поверхневій обробці, але і по глибинному рихленню, для чого проводився спеціальний зріз грунтів на всю ширину роботи агрегатів.
За результатами оцінки CASE IH Ecolo-Tiger 870 показав найкращий результат глибокого рихлення при найменшій витраті пального, отримавши перше місце серед техніки, що приймала участь у випробуваннях.Компанія TITAN MACHINERY UKRAINE щиро вдячна Чернігівській молочній індустріальній компанії за надану можливість участі у випробуваннях, за гостинність та пратнерство, працівникам компанії CASE IH - за підтримку та допомогу, а також всім учасникам за професіоналізм під час проведення заходу.